Сходи на горище

Сходи на горище

Нині практично усі мансарди і горищні приміщення є експлуатованими приміщеннями. Далеко не завжди є можливість поставити стаціонарні сходи. Тому набагато зручніше і раціональніше використати конструкції, що складаються і які називаються горищними сходами. Горищні сходи – стали невід’ємною складовою дизайну внутрішнього простору в сучасному будинку.
Горищні сходи забезпечують вам доступ на горище, мансарду або дах з приміщення.
У сучасних дахових драбинах невеликі габарити і гарний зовнішній вигляд. Вони органічно вписуються в навколишній інтер’єр будинку. Горищні сходи виготовляють з екологічно чистих матеріалів, які не впливають на здоров’я людини.
drabyna_2
Горищні сходи дозволяють вам комфортно, зручно, а головне – безпечно підніматися з одного рівня приміщення на інший, особливо вони зручні в обмежених умовах, якщо змонтувати стаціонарні сходові конструкції неможливо із-за невеликих розмірів кімнати.
Важлива їх перевага – горищні сходи не займають корисну площу приміщення постійно.
Адже в складеному вигляді такі сходи представляють з себе блок, який “зберігають в стелі”, при цьому економлячи простір в кімнаті, оскільки головна їх функція – поява із стелі, коли це необхідно.

Сучасні сходи компактні, легко і швидко монтуються в стелі, при цьому розкладаючись і складаючись за допомогою спеціального стержня.

drabyna_3

У більшості випадків горищні сходи мають 3-4 секції, які вході процесу розсовування накладаються один на одного, створюючи у результаті компактну конструкцію. У складеному стані (блок в стелі) горищні сходи перешкоджають втраті тепла, яке неодмінно відбувалося б при застосуванні сходів (наприклад – приставних), що не трансформуються. Наявність контурного ущільнення по периметру люка і утеплювача в його кришці виключають втрату тепла.Кришка люка легко закривається за допомогою спеціального вбудованого замку, що забезпечить вам захист від несанкціонованих проникнень на горище. Для приміщень з підвищеною пожежною небезпекою на кришці люка можна встановити вогнезахист; причому як з однієї, так і з двох сторін, яка затримає поширення вогню приблизно на 30 хвилин.  

drabyna_4

При встановленні горищних сходів слід правильно заміряти розміри отвору (так звану “коробку”), а також вірно визначити висоту горищних сходів. Слід визначати її розмір від підлоги до стелі (на відміну від внутрішніх сходів, де розмір міряється від підлоги до підлоги).Горищні сходи підрозділяють на складені і розсувні, розкладати або розсовувати їх можна вручну або за допомогою електроприводу.Облаштування конструкцій сучасних горищних сходів (клішнеподібних, важільних, телескопічних) дозволяє управляти процесом складання-розкладання навіть самому непідготовленому користувачеві.

drabyna_5 
Отже, основні якості сучасних горищних сходів – міцність, функціональність, зручність використання, компактність, простий монтаж і сучасний дизайн, а також дешевизна і простота експлуатації.

Поділися з друзями:

Share to Google Plus
Share to Odnoklassniki
Нагору?Нагору? sitemap