Бітумна черепиця

Бітумна черепиця – якщо вам потрібна ідеальна покрівля.

У бітумної черепиці багато імен – м’яка покрівля, м’яка або гнучка черепиця, шинглас, гонтова або покрівельна плитка. Але всі ці назви позначають один і той же покрівельний матеріал – стильний, сучасний і довговічний.

Передумови застосування бітумної черепиці в сучасному будівництві.

Історія бітумної черепиці налічує більше ста років, але тільки останнім часом вона стала широко використовуватися при будівництві будівель і споруд. Що ж послужило тому причиною?

Новітні технології та якісна сировина дозволили отримати м’яку покрівлю, що перевершує аналоги за всіма параметрами. Який би зовнішній вигляд не мала гнучка черепиця, що продається компанією “Твій Дах”, складатися вона буде з декількох шарів. Кожен шар відповідає за певні властивості покриття: прибери один, і останні вже не зможуть виконувати своє завдання на 100%.

Основою м’якої черепиці є:

1. Неткане склополотно, який гарантує міцність на розрив і вигин.

2. Склополотно з двох сторін просочують бітумом, який вважається одним з кращих гідроізоляційних матеріалів. Для підвищення стійкості бітуму до атмосферних впливів в нього додають модифікатори.

3. Верхній шар – кольорові гранули, найчастіше гранітні. Різноманітність відтінків захисної кам’яної посипки дозволяє створити ексклюзивний дизайн покрівлі та надає їй об’ємний вигляд.

4. Нижній шар, що відповідає за монтаж, – самоклеюча, покрита силіконізізованою плівкою, яка легко видаляється. У традиційній бітумної черепиці нижній шар представляє з себе кремнієвий пісок, по поверхні якого пунктиром пущена клейка лінія з полімерно-бітумної маси.

Компанія “Твій Дах” пропонує для пристрою м’якої покрівлі сучасну гнучку черепицю наступних марок:

SHINGLAS
KATEPAL
IKO

Бітумна черепиця: тільки плюси

– Повне виключення протікання. М’яка покрівля утворює суцільний гідроізоляційний килим, який не дасть дощу і снігу жодного шансу.

– Відмінні теплоізоляційні властивості. Низький коефіцієнт теплопровідності – це значна економія на утепленні мансардних приміщень.

– Чудова звукоізоляція. Краплі дощу, стукаючі по даху, не потурбують вас.

– Низька електропровідність. Дах не потребує пристрої заземлення.

– Ударостійкість. Ні крупний град, ні кинутий камінь не завдадуть покриттю ні найменшої шкоди.

– Відсутність парусності. Навіть сильний вітер не зірве гонти м’якої покрівлі з даху.

– Мала вага (8-10 кг/м2). Легка і практична покрівля надає мінімальне навантаження на конструкції даху.

– Збереження експлуатаційних якостей в широких температурних межах (від -45 до +120 ° С).

– Висока швидкість монтажу, легкість різання і обробки, невелика кількість відходів.

– Широкий асортимент. Форма гнучкої черепиці може бути прямокутної, квадратної, шестикутної, трикутної, напівкруглої. Кількість варіантів відтінків не піддається обчисленню.

Область застосування гнучкої черепиці

На думку фахівців компанії “Твій Дах” Вам варто вибрати бітумну черепицю, якщо:

Дах будинку відрізняється складним профілем. Гнучка черепиця без проблем укладається на даху будь-яких розмірів і форм. Нею зручно покривати всі вигини, башточки, виступи над мансардними вікнами.

Ухил даху становить 11-18 і більше градусів. Деякі виробники заявляють про можливість використання бітумної черепиці при укритті поверхонь з кутом нахилу даху до 90 градусів.

Підставою для покрівельного матеріалу служить водостійка фанера або орієнтовно-стружкові плити (OSB3). Спеціальний підкладковий килим гарантує підвищену надійність і більш тривалий термін служби, особливо при невеликому ухилі скатів даху.

Ви будуєте новий будинок або змінюєте покрівлю на старому. Реконструкція даху за допомогою бітумної черепиці виробляється набагато швидше, адже для цього не потрібно демонтувати наявне покриття, слід просто підготувати його поверхню до укладання м’якої плитки.

Компанія “Твій Дах” пропонує бітумну черепицю від виробників, прекрасно зарекомендували себе на українському ринку. Телефонуйте нам, і фахівці нашої компанії докладно і професійно дадуть відповіді на всі питання, пов’язані з купівлею м’якої покрівлі, особливостями її монтажу та експлуатації.

 

Поділися з друзями:

Share to Google Plus
Share to Odnoklassniki
Нагору?Нагору? sitemap