Інструкції монтажу

Oсновні  ПРИНЦИПИ МОНТАЖУ водостічної системи BRYZA

Правильний монтаж водостічної системи з ПВХ гарантує її надійне функціонування. Монтаж і експлуатація водостічної системи ПВХ відрізняється від традиційної водостічної системи тим, що враховує явище теплового розширення компонентів системи. Це досягається за рахунок відповідної конструкції з’єднувачів, що забезпечує компенсацію зміни довжини жолоба і водостічної труби при різних температурах. Зміни довжини жолоба компенсуються завдяки рухливим соіденітелям, які оснащені гумовими прокладками, а у водостічних трубах за рахунок монтажного люфту на стику труба-з’єднувач труби. Крім того такі елементи, як власники жолобів і хомути труб дозволяють зміщення жолобів і водостічних труб при теплових впливах. При монтажі жолобів до кріпильних елементів з оцинкованої сталі, останні повинні бути пофарбованими або з матовим покриттям. Жолоби повинні кріпитися нижче лінії, яка є продовженням площині даху так, щоб не було ризику обтяження їх снігом, сповзаючим з даху при таненні. Якщо конструкція даху виключає можливість такого монтажу то потрібно додатково встановлювати снігозатримувачі.

МОНТАЖ ТРИМАЧІВ ЖОЛОБА

З метою правильного в2ідводу води жолоб по1винен мати нахил у напрямку водостічної воронки, мін. 2 мм на 1 м.

Спочатку монтуємо тримач, розташований у далекій точці від воронки, а наступний тримач біля водостічної воронки. Між тримачем розтягуємо два шнурка, один внизу тримач, а другий на верхній точці фронтальної сторони і встановлюємо правильний нахил жолоба.влювати снігозатримувачі.

Тримач ПВХ монтуємо безпосередньо до вітрової дошки. Відстань між Держателем має становити 40-50 см.

Тримачі ПВХ з кріпильної планкою прямий або бічний, а також металеві тримачі, кріпимо безпосередньо до обрешітки даху або крокв. Відстань між тримачем 40-50 см.

Кріплення жолоба в тримач.

А – виступ задній

В – виступ передній

3

 
Відрізати жолоб на вівповідну довжину звичайною пилкою з дрібними зубцями

4
У тримачах металевих і ПВХ монтаж починаємо з вкладення заокругленій назовні виступу жолоба в передній виступ тримача, а далі монтуєм внутрішній край жолоба під задній виступ
5

 
Під час з’єднання потрібно звернути увагу на правильне положення ущільнювачів, що знаходяться у воронках, муфтах і кутах, а також на обмежувачі, що знаходяться на внутрішній поверхні цих елементів. Радимо монтувати додаткові тримачі жолобів в місцях з’єднання жолоб-з’єднувач жолоба і жолоб-воронка зливна.

6

 
Монтаж заглушок жолоби починаємо з вкладення заглушки в передній заокруглений виступ жолоби, а далі защелкиваем в задній виступ жолоба. Звернути увагу на правильне вкладення заглушок.

7

 
Кутові елементи і муфту ринви з’єднуємо з жолобом вдавлюючи передній закруглений виступ жолоба в муфту, а далі задню частину жолоба защелкиваем. Краї жолоби повинні перебувати близько 5 мм перед обмежувачами.

8

 
Монтаж водостічних труб.

Водостічні труби з’єднуємо муфтами шляхом вкладення один в одного. У муфті труби залишаємо 10 мм для термічного розширення труб. Під муфтою монтуємо хомут труби. Хомути на водостічній трубі потрібно монтувати не рідше 2 – 2,5 м. Якщо покрівля виступає більше ніж 10 см над стіною, продовження стоку з’єднуємо частиною труби. Над землею монтуємо люк для чищення / ревізію /, який дозволяє чистити систему і отримувати дощову воду в окремі резервуари. Кінець водостічної труби з’єднуємо з резервуаром дощової води або монтуємо коліно для відводу води.

9

 
Якщо покрівля виступає більше ніж 10 см над стіною, продовження стоку з’єднуємо частиною труби.

10

 
Над землею монтуємо люк для чищення / ревізію /, який дозволяє чистити систему і отримувати дощову воду в окремі резервуари. Кінець водостічної труби з’єднуємо з резервуаром дощової води або монтуємо коліно для відводу води.

Поділися з друзями:

Share to Google Plus
Share to Odnoklassniki
Нагору?Нагору? sitemap