Мансардні вікна

Мансардні вікна

Мансардні вікна володіють рядом переваг:
– додаткова корисна площа;
– гарне освітлення;
– вентиляція простору;
– зручність експлуатації покрівельних вікон;
– вікна в покрівлі – це свіже рішення в будівництві й дизайні.

Якщо ви задаєтеся питанням якісного висвітлення мансарди – на складі компанії “Твій Дах” ви можете купити мансардні вікна провідних світових виробників Velux (Велюкс), Fakro (Факро) і Roto (Рото). Придбавши мансардне вікно, Ви даєте нове життя вашому приміщенню!

Не тільки високі ціни на нерухомість, але й міркування практичності змушують домовласників використати кожен метр простору будинку. Тому горищні приміщення, які пустують, всі частіше сьогодні замінюються затишними мансардами. Цю корисну площу можна використати і як студію, і як оригінальну вітальню, деякі влаштовують у мансарді зимовий сад, а деяких – відокремлений кабінет. Однак, як би ви не використали мансарду, необхідно, щоб приміщення було надійно захищене від капризів погоди. А залежить це не тільки від якості покрівельного покриття, але й від того, які вікна встановлені у вашій мансарді.

Встановивши в мансарді спеціальні мансардні вікна, ви одержуєте освітлений простір, а не темне горище. Така мансарда може бути використана для будь-яких цілей, а створений тут інтер’єр буде відрізнятися затишком і комфортом. Особливість мансардних вікон полягає в тім, що вони встановлюються не в стіни, а безпосередньо в покрівлю (вікна в покрівлі). Кут нахилу покрівлі може становити від 15 до 90°, і це, природно, накладає свій відбиток на конструкцію мансардного вікна, що у значній мірі може відрізнятися від конструкції звичайних вікон.

Однією з відмінних рис, якими володіють мансардні вікна, полягає в тім, що воно пропускає набагато більше світла, чим аналогічне по площі звичайне вікно. І це світло рівномірно розподіляється по приміщенню. Щоб розрахувати оптимальну площу мансардних вікон, користуються наступною формулою: площа підлоги ділиться на 10.

Мансардні вікна повинні надійно ізолювати приміщення від проникнення вологи, а також від переохолодження. Характеристики теплозбереження таких вікон передбачаються на набагато більше високому рівні, ніж у звичайних вікнах ПВХ. Для цього в мансардні вікна встановлюються особливі теплозберігаючі склопакети. Такі склопакети однаково ефективні як у холодних, так і в спекотних кліматичних умовах.

Мансардні вікна повинні відрізнятися також підвищеною міцністю, оскільки розташовані в похилій площині, вони переносять набагато більші навантаження, чим звичайні вікна. Оптимальної є установка в них протиударних стекол.

Система відкриття мансардних вікон виконується з таким розрахунком, щоб забезпечити зручне провітрювання приміщення. Добре, якщо вікно можна буде зафіксувати не тільки в крайніх, але і в проміжних положеннях. У мансардних вікнах сучасних виробників передбачається особлива система вентиляції, за допомогою якої забезпечується приплив у приміщення свіжого повітря навіть при закритих вікнах.

Місця, де вікна виходять на дах, захищаються спеціальними алюмінієвими профілями – окладом вікна. Цей оклад ховається під шаром покрівельного матеріалу (металочерепицею, гнучкою черепицею, металопрофілем) і не псує зовнішній вигляд будівлі. Оклад дає можливість встановлювати мансардне вікно на дахах з будь-якими видами покриттів. Ще одна функція окладу – захист вікна від заливання його дощовою водою.

Сучасні виробники випускають різні корисні доповнення та аксесуари спеціально для вікон в покрівлі. Це і жалюзі, і маркізети, з використанням яких з’являється можливість регулювати кількість надходить в приміщення сонячного світла. За допомогою жалюзі можна і повністю відображати потік сонячних променів, або, навпаки, направляти його в приміщення.

Всім вищеописаним вимогам відповідають мансардні вікна Fakro, Velux та Roto, які пропонує своїм клієнтам компанія “Твій Дах”. Такі вікна – це не тільки функціональний елемент приміщення, це ще і стильний елемент дизайну будівлі, який гарантує оригінальний і неповторний вигляд вашої мансарди. Європейські стандарти якості та комфорту знайшли своє втілення в покрівельних вікнах цих виробників. Продукція Fakro, Velux і Roto, яку ви можете купити в компанії “Твій Дах”, є синонімом надійності та гарантією довговічності мансардних вікон.

Складність підбору мансардних вікон полягає в тому, що віконні отвори в даху можуть мати різні розміри і конфігурацію. Існує можливість їх виготовлення на замовлення з урахуванням особливостей конкретного приміщення.

fakro

З цими вікнами світліше.
Корисна площа мансардних вікон Fakro на 6% більше в порівнянні з аналогічними інших фірм.

Довгий термін служби.
Якщо купити мансардні соснові вікна вищої якості, то вони будуть захищені алюмінієвими накладками з антикорозійним покриттям. Кріплення вікон з нержавіючої сталі.

Теплозберігаючі пакети.
Простір між стеклами заповнене інертним газом. На внутрішню поверхню одного скла нанесено срібне покриття, яке відбиває теплове випромінювання.

Стійкі до граду.
Виробник дає безстрокову гарантію від граду.

Дистанційне керування.

roto

Профіль ПВХ підвищеної ударної міцності.
При виготовленні мансардних сталевих вікон Roto використовується 3-х або 4-х камерний профіль ПВХ підвищеної ударної міцності, посилений сталевим армуванням.

Комплектація.
Усі моделі склопакетів Roto забезпечені пароізоляційним фартухом, регульованими петлями, що полегшують монтаж, функцією мікропровітрювання, трьома контурами ущільнення і сучасним термоізоляційним склопакетом.

Регулювання без демонтажу.
Використовувана в усіх серіях фурнітура Roto дає можливість регулювання стулки по відношенню до коробки без необхідності демонтажу вікна.

velux

Склопакет обертається на 160 гр. і фіксується таким чином, що його зовнішню поверхню легко мити, знаходячись усередині приміщення.

Легко доглядати.
Мансардні вікна Velux не вимагають спеціального відходу. У разі потреби Ви можете покрити лаком внутрішні поверхні (модель GZL) і очистити оклади від листя

Глибоко встановлюються.
Ці вікна, що встановлюються в мансарді, практично не виступають над поверхнею покрівлі. Це забезпечує кращу теплоізоляцію і збільшує термін служби.

Легка установка.
Використання особливих монтажних пластиків дозволяє уникнути помилок при установці.

Поділися з друзями:

Share to Google Plus
Share to Odnoklassniki
Нагору?Нагору? sitemap