Наше виробництво

Наша компанія займається проектуванням, виробництвом і будівництвом будинків і споруд. (Ліцензія Міністерства будівництва, архітектури, та житлово-комунального господарства України)
Ми будуємо:
– Будинки з натурального цільного бруса хвойних порід круглої і прямокутної форми. Використовуємо круглий брус діаметром 180, 200, 220, 240 мм; прямокутний брус розмірами 200х200, 130х200, 100х200мм.
– Будинки з натурального цільного бруса хвойних порід прямокутної форми 140х140мм, 170х140 мм, вологість бруса до 18%.
– Будинки з клеєного бруса прямокутної форми. Прямокутний клеєний профільований брус розмірами 160х180мм, 200х230мм.
– Каркасно-щитові будинки. Товщина стіни каркаса 200 мм.
– Альтанки, паркани та малі архітектурні форми.

Наше підприємство, має сучасну виробничу базу з виготовлення широкого спектру виробів з деревини: профільованого і оциліндрованного бруса різних перетинів і розмірів, будівельних пиломатеріалів, дошки для підлоги, вагонки, блок-хаузу; стругана планка 20х40 (стругана з двох сторін) транспортної вологості.

Наше підприємство може робити комплекс робіт з будівництва під ключ:
– Проектні роботи: розробка АР – архітектурної частини, ДП – генеральний план, спільно з ліцензованими організаціями проектні роботи: ЕП – електрика, ВК – водопровід і каналізація, ОВ -опалення та вентиляція, охоронна та пожежна сигналізація.
– Виконання робіт: виготовлення фундаменту, монтаж коробки будинку, монтаж кроквяної системи і покриття даху, монтаж внутрішніх і зовнішніх електричних мереж, монтаж внутрішніх і зовнішніх сантехнічних мереж, виконання оздоблювальних столярних робіт, монтаж сигналізації, виконання комплексу робіт з вогне-біо-захисту будівлі.

Поділися з друзями:

Share to Google Plus
Share to Odnoklassniki
Нагору?Нагору? sitemap