Про компанію

Компанія “Твій Дах” пропонує вам свій спектр товарів і послуг за доступними цінами у Львові та Львівській області. Основні товари фірми – це покрівельний матеріал (металочерепиця, металопрофіль, бітумна покрівля, покрівельні плівки тощо), а також супутні товари, такі як водостічні системи, мінеральна вата та інші будівельні матеріали, які необхідні, як остаточні елементи для будівництва даху. Наша компанія робить все можливе для того, щоб вибраний Вами покрівельний матеріал забезпечив ідеальний екстер’єр та довговічність вашого будинку. Важливою перевагою нашого покрівельного матеріалу є також його високі естетичні якості – завдяки широкій колірній гаммі й різним варіантам профілів він ефектно виглядає на спорудах практично будь-якого архітектурного стилю. Незважаючи на те, де саме ви плануєте зведення чи ремонт власного житла –  на Заході чи на Сході наша компанія подбає про вчасну та безпечну доставку вашого замовлення. Ми впроваджуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта – у питанні вибору виду покрівельних матеріалів, їх ціни, якості, терміну експлуатації та естетичному поєднанні із загальним оформленням будинку.

Що потрібно для того, щоб на Ваш будинок постійно звертали увагу, щоб ним захоплювались люди, щоб Ви були задоволені своїм дахом щодо якості (надійність та довговічність) так і щодо естетичних ознак (просто красиво)? Звичайно, потрібно знайти хорошого та надійного постачальника покрівельних матеріалів. І такий постачальник є – фірма «Твій Дах». 

При прийнятті замовлень наші фахівці безкоштовно виїжджають безпосередньо на об’єкт замовника, проводять необхідні заміри та розрахунки, що дозволяє в подальшому сформувати більш точно замовлення всіх необхідних покрівельних матеріалів та аксесуарів для даху. Доставка матеріалу здійснюється власним транспортом за наш рахунок в найбільш стислі та зручні для замовника терміни.

Основні переваги покрівельних матеріалів, які поставляє компанія “Твій Дах”:

– Це сучасний, довговічний покрівельний матеріал, який виготовляється з гарячеоцинкованого металу, покритого багатошаровим двостороннім полімерним захисним покриттям та з вигляду нагадує класичну керамічну черепицю. Поєднавши традиційний вигляд та новітні технології метало покрівля найчастіше використовується під час реконструкції, а також побудові нових житлових будинків, офісних, громадських, промислових та господарських споруд, які мають скатну крівлю з нахилом не менше 14о.

До беззаперечних переваг металочерепиці над іншими покрівельними матеріалами слід віднести:

  • Приваблива ціна металочерепиці (є дешевшою в декілька разів від керамічної черепиці);
  • Мала вага покрівельних матеріалів (приблизно 4-5 кг/1 м2, для прикладу вага азбестоцементного шиферу 10-14 кг/1 м2, глиняної черепиці – 35-80 кг/м2). Таким чином велика вага покрівлі вимагає більш міцного фундаменту, стін, стропильної системи, що суттєво здорожує вартість будови. Визначальною вага матеріалу є під час заміни та ремонту старих дахів, оскільки, якщо стропильна система в доброму стані її не потрібно замінювати чи зміцнювати, зменшується навантаження на всю конструкцію будівлі.
  • Простота та швидкість монтажу металочерепиці. Дозволяє накривати будівлі з складними архітектурними формами. Інколи навіть не обов’язково демонтувати колишній покрівельний матеріал з руберойду, плоского заліза, бітумної черепиці і тому вони можуть використовуватися як додаткова гідроізоляція.
  • Гарантія на металочерепицю 10-30 років, реальний термін служби 30-50 років в залежності від товщини сталевого листа та шару цинку, типу та товщини полімерного покриття, механічних пошкоджень, впливу корозійних хімічних матеріалів, правильності умов експлуатації та догляду та ін.
  • Широка гамма кольорів ти структури покриттів, архітектурна виразність, естетичний вигляд металочерепиці.
  • Екологічна безпека металочерепиці, практичність і надійність експлуатації.
  • Термостійкість, полімерне покриття витримує температуру від -60 до +120оС, добре витримує сезонні та добові коливання температури.
  • Нарізка аркушів металочерепиці на розмір дозволяє зменшити кількість накладень листів один на одного, а також відходів до мінімуму, що зменшує розхід матеріалу.

Компанія “Твій Дах” пропонує:

На сьогоднішній день найбільш поширенішим та популярним видом покрівельних матеріалів на будівельному ринку є металочерепиця. Серед основних переваг металочерепиці, яку ми можемо запропонувати споживачу , є перш за-все стійкість до негативних зовнішніх впливів і перепадів температур,довготривалий термін експлуатації без втрат первинних властивостей, екологічну безпеку, конкурентну ціну.

Металочерепиця складається з шести шарів: 

1. Полімерне покриття 

2. Грунтове покриття

3. Пасивуючий шар

4. Шар цинку

5. Стальний лист

6. Захисне покриття

Металочерепиця представляє собою оцинкований лист, покритий антикорозійним шаром + грунтування, на зовнішню сторону якого нанесено захисне полімерне покриття, а на внутрішню – Zn + грунтування, захисний лак. Стики листів із металочерепиці визначають якість профілювання, тому на це ми звертаємо особливу увагу, стежимо за геометрією профілю, відповідністю замкових з’єднань.

Проте, металочерепиця – це ще не уся покрівельна система, тому ми пропонуємо також звернути увагу на різноманітні елементи комплектації, що входять до асортименту продукції нашого підприємства.

Естетичну цілісність, легкість монтажу, якість та довговічність дахових конструкцій з металочерепиці забезпечує повний набір комплектуючих, що застосовується разом із покрівельним матеріалом. Різноманітні додаткові елементи комплектації доповнюють металочерепичний профіль, не порушуючи стильового та колірного рішень покрівлі.

Разом із металочерепицею ми пропонуємо споживачам ще цілу низку додаткових матеріалів: металопрофіль, пластикові та металеві водостічні системи, дахові вікна, фарби, покрівельні самонарізи, гідро- і пароізоляційні плівки, ущільнювачі, утеплювачі та іншу покрівельну фурнітуру. 

Окрім продажу металочерепиці та супутніх матеріалів, а також продажу систем для покрівлі, підприємство надає високоякісні послуги із покрівельних робіт. До переліку послуг входять консультації із замірів, розрахунків та креслень покрівельних конструкцій, а також підбору усіх необхідних матеріалів. Усі роботи, що проводять наші фахівці, здійснюються з урахування усіх технічних вимог та стандартів.

Поділися з друзями:

Share to Google Plus
Share to Odnoklassniki
Нагору?Нагору? sitemap