Водостічні системи

Калюжі на даху, постійна деформація покрівлі й потоки води, які так і норовлять пролитися вам на голову… На жаль, саме так виглядає покрівля, не обладнана сучасною водостічною системою.

Хочете, щоб ваша покрівля не знала цих проблем, а ви були захищені від капризів погоди на 100%? Ми можемо запропонувати вам кращий спосіб рішення цього завдання – пластикові водостічні системи.

Чим гарні водостічні системи із пластику?

Ваша покрівля надійно захищена. Водостічна система відмінно захищає вашу покрівлю від впливу води (за рахунок її швидкого відводу), корозії, утворення грибків і цвілі. Коли вода швидко стікає й не затримується на покрівлі, це продовжує термін служби матеріалу.

Ви заощаджуєте на монтажі й обслуговуванні водостічних систем. Для монтажу водостічної системи із пластику не потрібно особливих знань і спеціальних інструментів. Досить дотримувати вказівок з інструкції. Також вам не потрібно підсилювати покрівлю для монтажу – пластикові водостоки дуже легені і їх витримує навіть сама тендітна підкровельна конструкція. В обслуговуванні водостоки дуже прості: більшість систем розрахована на одне настроювання й мінімум втручання в їхню роботу.

Водостоки із пластику служать ідеально. У більшості систем передбачений захист від безлічі проблем: влучення у водостік сміття, переливу води й передчасного руйнування системи.

Водостічна система із пластику служить дуже довго. ПВХ, з якого виготовляються водостоки, дуже міцний. Він не підданий впливу корозії й негативних погодних факторів, відмінно витримує велика вага води й ідеально підходить для роботи в нашому кліматі.

Привабливість вашої покрівлі не буде порушена. Монтаж всіх водостічних систем передбачає мінімальне втручання в дизайн покрівлі.

Поділися з друзями:

Share to Google Plus
Share to Odnoklassniki
Нагору?Нагору? sitemap